AURUM-0 PROFILAKTYKA 200ML KROPLE

0 Ocena
28,00 zł
Na stanie
AURUM-0 PREPARAT PROFILAKTYCZNY DO HIGIENY UCHA 200 ML
 Wróć do: Preparaty pielęgnacyjne

Gatunki docelowe:
Pies, Kot

Skład:
Mieszanina swoistych oksyetylenowych związków powierzchniowo czynnych, glikolu propylenowego, w neutralnym, niedrażniącym, specyficznym dla uszu podłożu, o silnych właściwościach czyszczących i odtłuszczających oraz soli sodowej sulfobursztynianu dioktylu i laurylosiarczanu sodu oraz chlorheksydyny.
Preparat przeznaczony jest do czyszczenia zdrowego ucha psów i kotów.

Dawkowanie:
Wszystkie: W przypadku rozpoczynania higieny uszu u zwierząt z zaniedbanym kanałem słuchowym mycie należy prowadzić przez 7 dni codziennie. Po uzyskaniu zadowalającej czystości, czynność należy powtarzać nie częściej niż raz w tygodniu. Należy wypełnić całkowicie kanał słuchowy roztworem; uchwycić elastyczne części kanału słuchowego za pomocą kciuka oraz palców środkowego
i serdecznego, a następnie, wielokrotnie uciskając, masować ku górze w kierunku brzuszno-grzbietowym. W ten sposób płyn jest przesuwany w górę i w dół, a luźne części wydzieliny wypłukiwane w kierunku małżowiny usznej.
Intensywność masażu zależy od nasilenia bólu spowodowanego stanem zapalnym ucha. Jednoczesny masaż kanału słuchowego zwiększa zwłaszcza u kotów akceptację mycia uszu. W celu dokładniejszego wyczyszczenia, kanał słuchowy po czyszczeniu Aurum–0 powinien być wypłukany płynem Aurum–2, Aurum–3 lub Aurum–4 w zależności od potrzeby. Przed użyciem wstrząsnąć.
Przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem weterynarii.

Data ważności ; listopad 2019

Producent:
Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Okoniewscy „Vetos-Farma” Sp. z o.o.

Podmiot odpowiedzialny:
Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Okoniewscy „Vetos-Farma” Sp. z o.o.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.